Vývoj Koshulky živě!
Page Name on Facebook

PostHeaderIcon Technický popis

Dámská varianta

sDámský svrchní oděv z pevné nemačkavé keprové tkaniny s kapucí. Dolní kraj košile je ozdobně prošit v šíři 3 cm.

Košile je polopřiléhavého střhu, na předním díle s pasovými záševky.

Přední i zadní díl je členěn sedly. Do členících švů jsou vloženy barevné paspulky.

Na pravém předním díle je vyšit pionýrský znak.

Košile má stojáčkový límec, v kraji ozdobně prošitý, do průkrčníkového kraje je i všita stahovací kapuce na tkanici. Kapuce je dvojitá.

Dolní kraj rukávu je zpevněný vyztuženou manžetou, která je ozdobně prošita.

Pánská varianta

k_techPánský svrchní oděv z pevné nemačkavé keprové tkaniny s kapucí. Kraje košile jsou ozdobně prošity v šíři 3 cm.

Košile je volného střhu, bez záševků, členěná pouze sedly na předním i zadním díle. Do členících švů je vložena paspulka jiné barvy. Košile je na předním díle zapínaná na 7 knoflíků. Na levém předním díle je náprsní kapsa, ozdobně prošitá v šíři 0,5 cm.

Na pravém předním díle je vyšit pionýrský znak.

Košile má stojáčkový límec,v kraji ozdobně prošitý, do průkrčníkového kraje je i všita stahovací kapuce na tkanici.

Kapuce je dvojitá. Rukávy jsou hlavicové, členěné do tvaru, s krátkým rozparkem na vrchní straně. Rukávy jsou vyhrnovací, zapínané na patenty.

Dolní kraj rukávu je zpevněný vyztuženou manžetou, ozdobně prošita.